محصولات تامین ماسه ریخته گری

مقالات

تامین ماسه؛ صاحبقران صنعت ریخته گری

شرکت تامین ماسه ریخته گری در سال 1351 به عنوان اولین تولید کننده ماسه های سیلیسی آرایش شده مهندسی با هدف تامین نیاز صنعت ریخته گری کشور توسط برادران خیامی بنیانگذاران شرکت ایران خودرو تاسیس گردید.

مشاهده جزئیات

صنعت و دانشگاه؛ لازم و ملزوم توسعه

یکی از اصول توسعه پایدار هر کشور ارتباط مدام و مستمر بین دانشگاه ها به عنوان مراکز تولید علم و فناوری و سازمان ها و صنایع تولیدی به عنوان بهره بردار از علم و پژوهش است. دانشگاه ها و مراکز صنعتی برای بالا بردن بازده خود نیاز به ارتباط ناگسستنی با یکدیگر دارند.

مشاهده جزئیات

«صدای مشتری» بستری‌ست برای هم‌اندیشی بیش‌تر با مشتریان

بی‌تردید، ارایه محصول با بهترین کیفیت ممکن در کوتاه ترین زمان و تامین رضایت مشتریان همواره یکی از مهم‌ترین اهداف فعالیت شرکت تامین ماسه ریخته گری بوده است. این مجموعه همواره و به صورت شبانه‌روزی برای تحقق این هدف تلاش کرده است.

مشاهده جزئیات

انواع قالب های ریخته گری

ریخته گری یکی از روش های تولید قطعات فلزی است که در آن فلزات و آلیاژها را به صورت مذاب در محفظه ای به نام قالب بارریزی می کنند تا پس از انجماد، شکل فضای خالی قالب را به خود بگیرد و قطعه ای جامد با شکل، ابعاد و خواص مورد نظر از درون آن خارج شود. فرایندهای متنوعی برای ریخته گری انواع قطعات فلزی وجود دارد و دسته بندی های مختلفی هم از این فرایندها صورت گرفته است.

مشاهده جزئیات

سیلیس؛ فراوان ترین اکسید موجود در زمین

سیلیس یا اکسید سیلیسیم با فرمول شیمیایی SiO2 فراوان‌ترین ترکیب اکسیدی موجود در پوسته زمین است. سیلیس در طبیعت به‌صورت آزاد و یا به‌صورت ترکیب با سایر اکسیدها وجود دارد.

مشاهده جزئیات

ریخته گری؛ هنری با قدمت سه هزاره

ریخته گری؛ هنری با قدمت سه هزاره

مشاهده جزئیات

شرکت تامین ماسه ریخته گری

© Copyright 2019. All rights reserved. سایت ساز سحر