تامین ماسه ریخته گری

لیست مطالب اخبار سایت

راه اندازی خط جدید "تامین ماسه ریخته گری" با اتکا به دانش فنی متخصصان و کارشناسان داخلی - مصاحبه مهندس زارعی با وبسایت خبری معدن نیوز

فریبرز زارعی مدیرعامل شرکت تامین ماسه ریخته گری در مصاحبه تصویری با معدن نیوز گفت: این شرکت پس از 47 سال فعالیت موفق شد با اتکا به دانش فنی متخصصان و کارشناسان خود و با بهره گیری از بومی سازی و ساخت تجهیزات مورد نیاز، نسبت به افتتاح و راه اندازی خط تولید جدید محصولات به منظور افزایش حجم و تناژ تولید و فروش در کشور و پاسخ گویی به نیاز داخلی صنعت کشور و مشتریان خود اقدام نموده و گام بردارد.
وی افزود: با این اقدام، شرکت تامین ماسه ریخته گری، تنها تولیدکننده انحصاری ماسه های صنعتی تصفیه آب محسوب شده و ازجمله مشتریان مهم برای محصول، تصفیه خانه های شرکت های آبفا و آبفار کشور هستند.
زارعی اظهار داشت: از دیگر تاثیرات مهم راه اندازی خط جدید، تامین خوراک سایر واحدها و بخش های شرکت ازجمله ماسه های صنعتی و ریخته گری است.
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: با راه اندازی این خط، سهامداران ما در بازار بورس اوراق بهادار تاثیرات مالی افزایش تناژ و فروش محصولات را در درآمدهای عملیاتی و سود شرکت خواهند دید و امیدواریم در سال آتی تاثیرات مستقیم افزایش تولید و فروش محصولات را در بازارهای مالی ازجمله بازار سرمایه داشته و سهامداران به عینه آنرا مشاهده نمایند.

  • 309 بار
  • ۸:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳

بهره گیری از توان نخبگان داخلی در جهت افزایش تولید - فرآوری 250 هزار تن باطله های انباشته شرکت در دستور کار قرار گرفت

ظرفیت تولید اسمی شرکت تامین ماسه ریخته گری فیروزکوه 220 هزار تن در سال است و هم اکنون 200 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند .
انباشت بیش از 700 هزار تن باطله های حاصل از فرایند تولید طی ده سال گذشته مشکلاتی را از قبیل آلودگی زیست محیطی و افزایش بهای تمام شده محصول برای شرکت ایجاد کرد .
مدیر عامل شرکت تامین ماسه ریخته گری فیروزکوه افزود : با استفاده از دانش تجربی بینش مدیریتی و بهره گیری از توان علم نخبگان داخلی به نتایج مهمی در فرآوری این باطله ها و تبدیل آن به محصول دست یافتیم .
 در نخستین مرحله از این طرح بیش از 250 هزار تن از مجموع باطله های دپو شده به چرخه تولید باز گشت .

  • 373 بار
  • ۱۴:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۶

© Copyright 2019. All rights reserved.